GRATIS | Altid gratis levering til pakkeshops | GRATIS


Vejl. markedspris 59,95
DKK 50,96
Spar 15% ved 30 kg

Vi anbefaler også

BEEF STICK BLØD HUNDEGODBID
SUKKERFRI / SMAGER AF OKSEKØD OG KALKUN
BARF ERNÆRING RIGTIG HUNDEMAD
PETMAN BARF IN ONE LAKS HUNDEFODER 750 G Pris pr. 100 gr DKK 7,70
FROSSEN FULDNÆRING
BARF ERNÆRING RIGTIG HUNDEMAD
PETMAN BARF IN ONE HEST HUNDEFODER 750 G Pris pr. 100 gr DKK 7,36
FROSSEN FULDNÆRING
Produktbeskrivelse
Korn- og glutenfri.
Lækkert og sundt kød fra kylling og okse, mineraler og vitaminer, specielt udviklet til hunde der vokser.
Kan bruges til den unge hund efter den første kraftige vækstfase, ca. fra den 16. leveuge, herfra skal den unge hund langsomt fortsætte med at vokse.
Når du fodrer med BARF-In-One JUNIOR skal du gå ud fra den forventede størrelse for den voksne hund, der fodres indtil følgende:

Meget små hunde - omkring 6 måneder.
Små til mellemstore hunde - omkring 12 måneder.
Medium hunde - omkring 18 måneder.
Meget store hunde - omkring 24 måneder.
Sammensætning: Kylling og oksekød 90% (magert kød, indmad, fintmalet knogle) grøntsager, solsikkeolie, lakseolie, mineraler.
Analytiske bestanddele: Protein 15,0%, fedtindhold 14,5%, træstof 0,7%, råaske 3,0%, fugt 63,5%.
BARF-In-One er ægte fuldfoder!
Specifikationer
Varenummer 4014719410032
Bruttovægt 750 g
Mærke petman
Dyregruppe hund
Alder hvalp
Størrelse alle størrelser
Konsistens frost
Smag oksekød
Egenskab barf
Ingredienser


Video




Varen er tilgængelig i følgende butikker:

Listen angiver ikke om varen er på lager, kun i hvilke butikker hvor varen føres. Efterspørgsel på om varen er på lager kontaktes butikken.
Aabenraa
Langebro 40 B
6200 Aabenraa
Telefon: 73 62 00 73
Email: aabenraa@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:30 - 18:00
Lørdag
09:30 - 16:00
Søndag
09:30 - 16:00
Aalborg
Stenbukken 4 - City Syd
9200 Aalborg SV
Telefon: 98 18 66 81
Email: aalborg@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Aarhus, Risskov
Ravnsøvej 50
8240 Risskov
Telefon: 87 46 05 00
Email: risskov@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:30 - 18:00
Lørdag
09:30 - 16:00
Søndag
09:30 - 16:00
Aarhus, Skejby
Graham Bells Vej 3
8200 Aarhus N
Telefon: 86 22 78 80
Email: skejby@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Aarhus, Tilst
Anelystparken 11 B
8381 Tilst
Telefon: 86 10 90 63
Email: tilst@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:30 - 18:30
Lørdag
09:30 - 16:00
Søndag
09:30 - 16:00
Aarhus, Viby
Ringvej Syd 96
8260 Viby
Telefon: 86 14 18 47
Email: viby@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 19:00
Lørdag
10:00 - 17:00
Søndag
10:00 - 16:00
Brøndby
Søndre Ringvej 41 B
2605 Brøndby
Telefon: 43 76 02 42
Email: broendby@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Esbjerg
Østre Gjesingvej 23
6715 Esbjerg N
Telefon: 76 11 95 96
Email: esbjerg@petworld.dk

Mandag - Torsdag
10:00 - 18:00
Fredag
10:00 - 19:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Fredericia
Vejlevej 101 F
7000 Fredericia
Telefon: 75 95 95 07
Email: fredericia@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:30 - 18:00
Lørdag
09:30 - 15:00
Søndag
09:30 - 15:00
Frederiksberg
Nordens Plads 6A
2000 Frederiksberg
Telefon: 43 44 00 12
Email: frederiksberg@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Frederikshavn
H.C. Ørstedsvej 3 B
9900 Frederikshavn
Telefon: 98 41 01 04
Email: frederikshavn@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Glostrup
Tavleholmsvej 2D
2600 Glostrup
Telefon: 43 47 00 04
Email: glostrup@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Haderslev
Sverigesvej 2 D
6100 Haderslev
Telefon: 74 52 16 11
Email: haderslev@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:30 - 18:00
Lørdag
09:30 - 16:00
Søndag
09:30 - 16:00
Helsingør
Birkedalsvej 21
3000 Helsingør
Telefon: 49 25 29 29
Email: helsingoer@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Herlev
Herlev Hovedgade 35
2730 Herlev
Telefon: 44 94 40 10
Email: herlev@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 19:00
Lørdag
10:00 - 17:00
Søndag
10:00 - 17:00
Herning
Silkeborgvej 102 F
7400 Herning
Telefon: 97 14 15 74
Email: herning@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Hjørring
Bispetorv 32
9800 Hjørring
Telefon: 98 33 22 10
Email: hjoerring@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
09:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Holstebro
Nyholmvej 3
7500 Holstebro
Telefon: 97 12 04 00
Email: holstebro@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Horsens
Høegh Guldbergs Gade 19B
8700 Horsens
Telefon: 75 65 31 80
Email: horsens@petworld.dk

Mandag - Torsdag
10:00 - 18:00
Fredag
10:00 - 19:00
Lørdag
10:00 - 17:00
Søndag
10:00 - 17:00
Hørsholm
Kongevejscentret 10
2970 Hørsholm
Telefon: 87 39 06 00
Email: hoersholm@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Kolding
Albuen 19 C
6000 Kolding
Telefon: 75 51 95 03
Email: kolding@petworld.dk

Mandag - Torsdag
09:30 - 18:00
Fredag
09:30 - 19:00
Lørdag
09:30 - 16:00
Søndag
09:30 - 16:00
Kolding, Vonsild
Vonsildvej 1
6000 Kolding
Telefon: 75 50 50 09
Email: vonsild@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:30 - 18:00
Lørdag
09:30 - 16:00
Søndag
09:30 - 16:00
Næstved
Vestergårdsvej 18
4700 Næstved
Telefon: 55 70 03 33
Email: naestved@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:00 - 19:00
Lørdag
09:00 - 17:00
Søndag
09:00 - 17:00
Odense
Gørtlervej 11
5230 Odense M
Telefon: 63 95 01 99
Email: odense@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 19:00
Lørdag
10:00 - 17:00
Søndag
10:00 - 17:00
Odense, Bolbro
Grønløkkevej 9 E
5000 Odense C
Telefon: 66 13 15 07
Email: bolbro@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:30 - 19:00
Lørdag
09:30 - 16:00
Søndag
09:30 - 16:00
Randers Nord
Lucernevej 77B
8920 Randers NV
Telefon: 86 42 00 29
Email: randersnord@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Randers Syd
Marsvej 19
8960 Randers SØ
Telefon: 86 42 00 19
Email: randerssyd@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Ribe
Moltkes Allé 16
6760 Ribe
Telefon: 75 41 19 19
Email: ribe@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:30 - 17:30
Lørdag
09:30 - 16:00
Søndag
09:30 - 16:00
Roskilde
Industrivej 58
4000 Roskilde
Telefon: 43 47 00 05
Email: roskilde@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Silkeborg
Nørrevænget 45 B
8600 Silkeborg
Telefon: 86 44 55 69
Email: silkeborg@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:00 - 18:00
Lørdag
09:00 - 16:00
Søndag
09:00 - 16:00
Skive
Holstebrovej 76 A
7800 Skive
Telefon: 97 56 56 28
Email: skive@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
Sønderborg
Grundtvigs Plads 10
6400 Sønderborg
Telefon: 74 47 01 01
Email: soenderborg@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:30 - 18:00
Lørdag
09:30 - 16:00
Søndag
09:30 - 16:00
Svendborg
Vestergade 167 A
5700 Svendborg
Telefon: 62 20 31 19
Email: svendborg@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:30 - 17:30
Lørdag
09:30 - 16:00
Søndag
09:30 - 15:00
Vejle
Enghavevej 9
7100 Vejle
Telefon: 75 72 07 08
Email: vejle@petworld.dk

Mandag - Fredag
09:30 - 18:00
Lørdag
09:30 - 15:00
Søndag
09:30 - 15:00
Viborg
Holstebrovej 81 G
8800 Viborg
Telefon: 86 72 12 00
Email: viborg@petworld.dk

Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 16:00
Søndag
10:00 - 16:00
´